Firma

Jesteśmy polskim dystrybutorem oraz producentem leków OTC, wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

Obok podstawowej działalności handlowej uznanych marek: Trilac oraz Ecomer, Krotex Pharm zajmuje się także produkcją suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Siedziba Spółki firmy mieści się na warszawskim Bemowie. W centrum zainteresowania przedsiębiorstwa znajduje się problematyka leczenia chorób XXI wieku.

Wiele lat temu firma Krotex Pharm wprowadziła na polski rynek probiotyk, Trilac lek OTC, wykorzystujący synergizm działania trzech różnych szczepów bakterii kwasu mlekowego, stosowanego w celu przywrócenia prawidłowej flory bakteryjnej. Do tej pory produkt ten jest w czołówce najlepiej sprzedających się probiotyków na polskim rynku.
Równie istotnym zagadnieniem jest układ immunologiczny i wzmacnianie odporności poprzez stosowanie naturalnego preparatu Ecomer lek OTC, zawierającego standaryzowany olej z wątroby rekina grenlandzkiego.

Szczególną uwagę przywiązujemy do wytwarzania produktów wysokiej jakości odpowiadającym najwyższym standardom farmaceutycznym i technologicznym. Skuteczność działania oferowanych przez nas produktów jest potwierdzona w wielu badaniach naukowych. Współpracujemy z profesjonalistami, przede wszystkim z autorytetami w dziedzinie farmakologii, medycyny i dietetyki.

W naszym portfolio znajdują się innowacyjne produkty o szerokim zakresie zastosowania: od probiotyków i witamin, poprzez preparaty wspomagające poszczególne układy organizmu, skończywszy na produktach wspierających pracę mózgu. Do najbardziej znanych marek należą trilac, ecomer oraz helsi, aquamer i anticholesteran. Nasze produkty otrzymały wiele wyróżnień i nagród. Szczególnie dumni jesteśmy z ostatnio przyznanych – Grand Prix Farmacji 2018 preparatowi trilac20 oraz Grand Prix Farmacji 2019 preparatowi Trilac lek OTC.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami

Skontaktuj się